1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Anschutz 275 repetiery

Temat na forum 'Kolekcje' rozpoczęty przez veco, Październik 31, 2017.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Na allegro kupiłem korpus z lufą do anschutza mod 275- podobny do Haenela 49 a- ale poza magazynkiem wszystko jest inne. Okazało sie że miał wewnątrz kompletny tłok- to wystarczyło by odbudowac te wiatróweczkę-Najwiecej kłopotów to znalezienie oryginalnej kolby- udało się kupic też anschutza tyle że KBKS- jest krótsza o ok 6 cm i węższa o ko 7 mm. Wiatrówkę skompletowałem i nawet mocno strzela - a kolba do niego pasuje ma bakę ansch 001.jpg ansch 002.jpg i riflowania- w/g mnie wygląda niezle w porównaniu do innych posiadanych tego typu modeli anschutz 275

2. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Na pięc posiadanych Anschutz mod 275- trzy są na nieoryginalnych kolbach- a 2 z nich na adoptowanych kolbach z haneli mod 49- Może sie uda znależc oryginalne kolby- to je skompletuje ale to bardzo trudno dostępne wiatrówki- i tym samym drogie- Mam satysfakcje że udało sie kilka z tych modeli przywrócic do uzytecznosci. ansch 003.jpg