1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Anschutz 335

Temat na forum 'Baza wiedzy' rozpoczęty przez antykwariusz, Styczeń 22, 2020.

1. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Wielki kit bazujacy na legendzie firmy !!
    Nie wygodna nie przyjazna w mierzeniu kolba - pelno plastykow , język do łamania lufy , spust -az strach dotykac ze peknie , korek tylni , jakies dwa ograniczniki do ustawiania optyki tez plastyk . Lakier na kolbie
    Dobrze ze poszla kłopot z głowy
    Nie polecam tej wiatrówki . jak na Niemcy lipa .Z bardzo podniesiona ku górze kolba drażnila przy celowniu .
    Ale miala zalete dość celna , Pozwoliłem sobie na rozstanie popykac troszke z odległości 18,5 moich krokow i oto wynik
    Pierwszy raz z niej strzelałem nie ustawiałem niczego .
    Myslę że gdyby się z nia zaprzyjaźnił wyniki byłyby całkiem całkiem P1220518.JPG

2. Marek

Marek Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Psary
    Z około 15 metrów, a punkty trafień po całej tarczy, to chyba było z podrzutu i bez celowania ?

3. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    To prawda .
    Zapomniałem dodać że podstawa szczerbinki tez plastyk .
    Nie regulowanym nic tak na oko i czerwony punkt trafiony .

4. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Czcigodny Panie Marku ,
    starośc ma to do siebie że nie słucha innych tylko siebie .
    Napisałem że kupiłem Anschutza w celach handlowych /nie podobal mi sie lakier na kolbie przypominajacy ławy z PRL-u /
    Żelazne ''bydle'' nie chciało przemówić ileż to Panów nim władało ...
    A Każdy Pan ma Swój Kram - kręci grzebie rozbiera kombinuje -najlepiej żeby stodołe przestrzelic jednym śrutem przez dwie scianki czyli na Durch :)
    Na moją czaszę laika , każdą broń od wiatrówki do karabinu trzeba w swoje łapska chwycić .Z jakiejs podpórki bipod exc wypalić kilka razy , poczem nanosic do siebie do oka swojego korekte celowników laseru lunety .
    Nie zrobiłem tego bo pwyższe czynniki nie ciagły mnie do tej wiatrówki . CHCIAŁEM NA NIEJ TYLKO COŚ ZAROBIĆ !!
    Nic poza .
    Przy okazji w moim odczuciu jak powyżej kit i chłam
    Nigdy przedtem nie miałem Anschutza anie łamańca ani repetiera . Ale czytajac o tej marce - że jest to wiodący producent broni sportowej i chyba mysliwskiej sądziłem że stac go na wiecej .
    Ale co tu duzo mówić , nasz Logun Eagle z Radomia szzpicem kolby dziure chce zrobic w policzku i wymaga bardzo wysokiego montażu pod optykę .
    Prawdopodobnie powód jest temu taki ze zainstalowano dwa kartusze na powietrze jeden pod lufą , drugi w kolbie .
    I gdyby Panowie projektanci pochodzili po muzeach arsenałach poogladali po celowali z innej broni mogli zrobic wspanialy karabinek w wersji sport do 17 Joula i w wersji Hunting powyżej z magazynkiem na 10 srucin indeksujących sie przy przeładowaniu . Zadedykować jeszcze do tego składany bipod i w prosty sposób odłaczany gdyby go ktoś nie chciał . Innymi słowy zrobic rzecz którą pożądałoby wielu ludzi na świecie . Estetyczna zgrabna funkcjonalna ...

5. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    P.s
    Logun eagle wiatrówka PCP jednostrzałowa z mozliwością zainstalowania magazynka obrotowego . Każdorazowo trzeba palcem ustawić na nastepny śrut . Prawdopodobnie obecnie nie do kupienia ale 6 lat temu udalo mi sie go kupic na allegro.
    I tu kolejna porażka
    producent żeby ssrut nie wypadal zwęzil wyjscie na 5,40 skutkuje to tym że po wepchaniu srutu do lufy jest podkalibrowy i wypada jeśli skierujesz lufe du dołowi .
    Może ktoś ma i wypowie się . magazynek jest z aluminium trzeba by go zrobić nowego albo wrocic do jednostrzałówki
    i tak to wszystko wyglada - sciemaa goni ścieme ..

6. Marek

Marek Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Psary
    Odpowiem krótko, "starość" to nie wiek, ale poczucie słabości, albo dobra wymówka.
    Co ja miałbym w takim razie powiedzieć w porównaniu z Waszecią (ja 74 Pan 59), i kto tu jaki?
    Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej wiary w siebie i mniej narzekania na wszystko.

7. Tatkaasmall

Tatkaasmall Użytkownik

Miasto:
    Украина
    Теплый пол, необходим на первом этаже, или на втором тоже надо http://wshop.com.ua/ тут советуют делать на втором, но по деньгам это накладно. Стоит такое делать ?

8. Tatkaasmall

Tatkaasmall Użytkownik

Miasto:
    Украина
    Кто такой бред пишет ? Зачем такие новости нужны ? https://psvnews.site/

9. Tatkaasmall

Tatkaasmall Użytkownik

Miasto:
    Украина
    Кто такой бред пишет ? Зачем такие новости нужны ? https://psvnews.site/