1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Blue book second edition

Temat na forum 'Różności' rozpoczęty przez antykwariusz, Listopad 17, 2019.

1. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Posiadam tą pozycję i jest tam kilka wiatrówek których nigdy nie widziałem. Postaram się szybko zamieścić kilka zdjęć.

2. Marek

Marek Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Psary
    Pierw zrób, potem pisz, a nie odwrotnie. Jaki sens mają Twoje powyższe 2 zdania. Co, wytrzymac nie możesz i musisz popuścić?

3. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    ..ja rozumie że Pan tu chcesz błyszczeć i być Guru , ale nie muszisz Pan brutalnie pacyfikować innych .Pańskie racje to Pana sprawa ....

Ksiązka jako prezent , za wiele aż tam nie ma w tym wydaniu , sądze ze pozostałe są bogatsze .
    Nie wiedziałem dla przykładu że są wiatrówki dwulufowe strzelające BB śrutem . Za komuny na odpustach były takie małe dubeltóweczki ze sprężynami i wyrzucały kuleczki ale napedem byla sprężyna a nie sprężone powietrze .
    Ciekawostką okazały się wojskowe karabiny maszynowe ćwiczebne napedzane powietrzem sprężonym no i nowoczesne wiatrowki strzelające automatycznie .
    Oko kilka zdjęc z książeczki PB180493.JPG PB180494.JPG PB180495.JPG PB180496.JPG PB180497.JPG PB180498.JPG PB180499.JPG PB180500.JPG PB180501.JPG PB180502.JPG PB180503.JPG PB180504.JPG PB180505.JPG PB180506.JPG PB180507.JPG

4. rjs

rjs Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Koszalin
    Gratuluje nabytku. Korzystaliśmy z POTOP-em przez jakiś czas z elektronicznej wersji tej książki (w modelu subskrypcji). Ciekawa pozycja, ale moim zdaniem pasująca bardziej do rynku kolekcjonerskiego USA. Ale jakby się trafiła okazja to pewnie wersję papierową bym nabył :)

5. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Jeszcze bede miał 2 pozycje ale musze poczekac i kto wie czy nie tego pana co z angli co komentował moja wiatrówkę made in belgia - ten od ksiązki
    Sprawa ma się tak, mojej życiowej partnerki koleżanki mąz pracuje we Wrocławiu w drukarni zapytam sie go o kosztach i mozliwościach skopiowania tego ksiązka zawiera 272 strony plus twarda okładka
    Sa jeszcze takie pozycje
    1/ The encyclopedy of spring air pistol by John Griffiths
    2/posiadany Blue Book
    3/ Blue book of Airguns by Johan Allen

Jaak wiadomo mam córkę w UK i bardziej gramotnego brata partnerki w Londynie
    Długo to trwa bo te ksiązki sa w USA trzeba do Angli i potem tu ..
    Bede gadał w sprawie , jeżeli cena nie bedzie jakas zabójcza i w ogole bedzie to mozliwe jako ''fucha''
    Jest jeszcze opcja mozolnego robienia zdjęc i wklejenia w forum
    Czas pokaże co da się zrobić ..