1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Bouvier de Flanders

Temat na forum 'Różności' rozpoczęty przez marboc, Sierpień 3, 2019.

1. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Następne pokolenie już w drodze do domu. Następca Turbo o imieniu Kosmos. Brzmi nieco zatrważająco ale damy radę. Całe szczęście że nie boją się strzału z ostrej a co dopiero wiatrowki. Tak wyglądał dwa tygodnie temu mial wtedy 6 tygodni

Screenshot_2019-08-03-10-31-42.png

2. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    A tak już podrósł przez 8 tygodni, jedzie już do domu. Miał jechać w koszu od prania, niestety kosz już jest za mały :)

Screenshot_20190803-131738.jpg

3. Marek

Marek Użytkownik

Miasto:
    Psary
    Gratulacje zdecydowania się na następcę. Współczuje domownikom, bo wiem, co ten mały szatan zrobi Ci w domu, ale warto.

4. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Dziękuję. Muszę powiedzieć, ze ta rasa jest wyjątkowo spokojna. Taki wielki zwis na wszystko już od małego. No przynajmniej dwa poprzednie takie były. Spotkanie z kotem też takie było. Przechodzą obok siebie udając że się nie widzą. Ma 8 tygodni ale jest większy od kota.

KOSMOS-ELITA Filos (FCI)

PSX_20190803_220843.jpg PSX_20190803_220750.jpg PSX_20190803_220814.jpg

5. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Kosmo ma iuz 10 tygodni. Będzie z niego kawał chłopa. Nie odstępuje mnie na krok. W sesji zdjęcowej też musiał wystąpić. Na strzelanie nie reaguje ale bywa że biega do kulochwytu hak usłyszy dźwięk śrut. Wtedy przerwa jest dłuźsza:)

2019-08-19 11.41.10.jpg

6. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Juź ma 17 kg, ogromny źywioł ale jest usłuchany

PSX_20190921_133611.jpg

7. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    mój Szogun majac 11 lat zdechł - poczekał do przyjazdu syna - przywitał sie odszedł na bok i za pół godziny odszedł - na nastepny dzien pojechalismy do Sławy sląskiej i kupilem suczke Roxi tej samej rasy terier rosyjski. Mieszka z nami i kotką syberyjska Szanti- szybko sie dogadały i podzieliły strefy w domu- pies ma parter - kotka pietro- i suczka nie ma prawa wchodzic na schody do góry

Załączone pliki:

• 016.JPG
      016.JPG
      File size:
      2,9 MB
      Wyświetleń:
      3
    • 018.JPG
      018.JPG
      File size:
      2,7 MB
      Wyświetleń:
      3
  8. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Turbo dożył aż 14 lat. Niestety żyją krócej od nas. Psy tej wielkości dożywają tylko 10-12 lat.
    Pies jest przyjacielem człowieka czego często nie można powiedzieć odwrotnie. Fajnie że u Ciebie jest również odwrotnie i podtrzymujesz tradycje tej wspaniałej rasy. Ja byłem mniej sentymentainy i chciałem zmienic bouviera właśniena na teriera rosyjskiego ale małżonka nie chciała nawet o tym słyszeć. Historycznie obie rasy związane są z nieciekawymi postaciami, bouviera chciał wykończyć Hitler za wspóllprace z ruchem oporu a teriera stworzył Stalin do pilnowania ludzi w łagrach.
    Gratuluje i życzę pociechy z tej pociechy :)
    Ps
    U mnie to bedzie pierwszy pies z nie ciętym ogonem i uszami u Ciebie widzę że podobnie. Idzie się przyzwyczaić

9. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Roxi ma juz 5 miesięcy- za miesiac przybyło jej 6 kg ma juz 25 kg i 60 cm wzrostu w kłebie i niespozyte pokłady energi. Ta Rasa to profesjonalny ochroniarz - nie oddala sie to ona mnie pilnuje- i poza miastem nie potrzeba smyczy i idąc w teren jej nie biorę - szybko nauczyła sie komend- i teraz chodzenie z nią to przyjemnosc

Załączone pliki:

• 002.JPG
      002.JPG
      File size:
      2,9 MB
      Wyświetleń:
      2
    • 004.JPG
      004.JPG
      File size:
      3 MB
      Wyświetleń:
      2
    • 003.JPG
      003.JPG
      File size:
      2,9 MB
      Wyświetleń:
      2
  10. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Wzruszajace uczucie psa do czlowieka!
    Twój pies przy tobie miał wspaaniałe zycie !!!!

11. Marek

Marek Użytkownik

Miasto:
    Psary
    Widzę, że nasze pety na trwale zagościły na forum, dorzucę więc swoich ulubieńców.
    Najmniejszy z nich, nie lubiący aparatu, to kotka Inka, kotka która sama wybrała sobie dom, przenosząc się od mojej wnuczki,
    ale u mnie jest jedynym kotem, a tam była jedną z czterech.
    20191010_185056(0).jpg 20191010_185014.jpg
    Druga ta Czarna, suka wyszkolona w szukaniu narkotyków, ale z powodu nadmiernej ekscytacji po znalezieniu takowych,
    z radości popuszcza, no i dyskwalifikacja. Ale dzięki temu jest moja.
    20191010_165348.jpg 20191010_174647.jpg
    na pierwszym zdjęciu nie szczęśliwa pozuje, na drugim, w pracy, prowadzi konny zastęp.
    No i największa z trójki, Osetia, koń z toru, wzięty po kontuzji. Ale na leśnej drodze wyciąga 68 km/h,
    szybki bieg to jej specjalność. Zapomina, że wiezie staruszka w siodle.
    20191010_165503.jpg 20191010_171550.jpg
    Trudno bez nich byłoby i smutno.

12. Marek

Marek Użytkownik

Miasto:
    Psary
    Dzisiaj na Hubertusie w stadninie, gdzie trzymam swoją Osetię, wygrałem wyścig o kitę lisa,
    trofea 20191012_192712.jpg i zwycięska para DSC08564.JPG