1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Carski bebut

Temat na forum 'Noże' rozpoczęty przez antykwariusz, Styczeń 24, 2021.

1. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Trafiło się ostre od złamanego bebuta i postanowiłem ''pozostawić '' ten zabytek przy życiu na tym padole -uchronić go od pieca martenowskiego .
    Na ostrzu niestety nie pozostały odbiory czy punce .
    Z braku porównania z oryginałem , mniej więcej ze zdjęcia wyliczyłem długość raczki no is się zmagam w formie radosnej zabawy ... P1220761.JPG P1220762.JPG P1230790.JPG P1230791.JPG P1230792.JPG P1230793.JPG

2. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Debut to typ kindzału typu Koma - persja a pozniej kaukaz uzywany tez przez kozaków. Wzór z 1907 r wczesna wersja ma cała rekojesc drewniana - i był na wyposazeniu obsługi karabinów maszynowych i taka rekojesc dosc łatwo wykonac i załozyc do twojego ostrza

Załączone pliki: