1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Catawiki -Huracan

Temat na forum 'Ciekawostki z bazarów' rozpoczęty przez veco, Październik 8, 2019.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Na aukcji Catawiki - pokazał sie ciekawy karabinek repetier typu winchester - Huracan. Jest 102 cm długi gładkolufowy na naboje BB 4,5 mm magazynek grawitacyjny zasypowy na 86 srutów bb - możliwosc ładowania pojedynczo. Był produkowany w latach 1950-60 w Sewilli Hiszpania-

Załączone pliki:

2. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Piekna robota ! To był czas kiedy jeszcze przywiązywano wagę do jakości. Cena vs Jakość

3. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Przypuszczam ze dzięki długiej dzwigni naciągu moze miec znacznie większa moc niz Winchestery Daisy o krotkiej dzwigni- na razie jest cena 170 euros - ciekaw jestem czy dojdzie do 300

4. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Nie zamieściłeś Veco cotygodniowej oceny catawiki, Rozumie emocje zz wyborami..Nie wiesz jak się zakończyła ta wiatrówka ?
    Moje sie nie sprzedały tj Anschutz i te dwie FLZ i bodaj CZ 236 .
    Udałao mi sie kupic na placu starą chinśką wiatrówkę lamana ale bez tego przyciski gdzieś z lat 70-tych za 100 zl w pięknym stanie i niezwykle silna i jeszcze bez szyny na optykę
    Miłego dia i dobrego tygodnia wszystkim

5. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    kupiona ja za 370 euro