1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Catawiki Jaguar

Temat na forum 'Ciekawostki z bazarów' rozpoczęty przez veco, Listopad 15, 2019.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Jeden z naszych kolegów wystawił na Catawiki tego oto pieknego Jaguara. Według kolegi jest to produkt Gamo dla Umarexa -ale chyba cos nie tak bo na wiatrówce jest napis Made in Britain. Wiatrowka w limicie 7 J kal 4,5mm długosc 40 cm - pieknie wykonana . Eksperci oceniaja ja na 150-200 euro -cena wywoławcza 130 euro - 2 dni do konca i nikt nie zalicytował. Mnie osobiscie było by szkoda pozbywac się za niską cenę takiego pieknego pistoletu- mam na tej aukcji Chinskiego lidera w plastikowej kolbie - i - juz osiagnął cene 100 euro- a gdzie mu do Jaguara-

Załączone pliki:

2. 71arus

71arus Nowy Użytkownik

Miasto:
    Trzcianka
    Witam, Jaguar poszedł za 175€, czyli na rękę około 600zł,w Polsce realna cena 350 - 400.