1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Catawiki -Marklin Fidelio Pistol

Temat na forum 'Ciekawostki z bazarów' rozpoczęty przez veco, Październik 11, 2018.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    B rzadki pistolet Marklin - Fidelio Spielzung kal 0,8 mmm z 1890 r długosc 24,5 cm w oryginalnym pudełku. Wystawiony od 1 euro na catawiki - ale ceny za te zabawki to zawsze ponad 1000 Euro

Załączone pliki:

2. 71arus

71arus Nowy Użytkownik

Miasto:
    Trzcianka
    Pistolet był I się zmył, prowadzący aukcje chandluje prywatnie broniom ma sklep w Stanach, resztę możemy sobie dośpiewać. To już nie pierwszy raz

3. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Tak na moje oko to nie jest wiatrówka.Sprawdziłem w sieci co to jest i ile to warte,szału nie ma,a 1000 euro za to to lekka przesada wg.oczywiście sieci.

4. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    To salonowy flobert tylko strojniejszy , zwany pistoletem cyklisty z mniejsza lufa!! na tych cholernych rowerach z wielkim przednim kołem obok trąbki klaksonu .

5. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Potop ma racje to zabawka na kapiszony?