1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Darowizny na rzecz forum.

Temat na forum 'Ogłoszenia' rozpoczęty przez rjs, Grudzień 17, 2019.

1. rjs

rjs Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Koszalin
    Tutaj był post podający numer konta PayPal. Niestety przelew na to konto może być wykonany tylko z konta powiązanego z moim kontem PayPal (czyli mojego konta bankowego).

Obecnie nie ma innej możliwości wpłaty jak tylko przez przycisk darowizny (podziękowania dla naszych US)

Ostatnia edycja: Grudzień 18, 2019
  2. rjs

Miasto:
    Koszalin
    Po wpłacie proszę o info na PW. Tutaj będę wrzucał informacje o wpłacających. Jeśli ktoś sobie tego nie życzy to proszę o informację o tym (podam kwotę wpłaty, ale bez nicka użytkownika).

3. rjs

Miasto:
    Koszalin
    Przy czym uważam, że najłatwiejszą metodą płatności jest wykonanie darowizny poprzez przycisk na stronie głównej. Darowiznę wykonuję się karta kredytową lub debetową (tą do bankomatu):

paypal_1.png

Następnie należy podać dane swojej karty (dane karty są przetwarzane przez PayPal - ja ich nigdy nie zobaczę):
    paypal_2.png

4. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    strasznie to wszystko pokomplikowane i jak to sie ma do ochrony danych osobowych

5. Marek

Marek Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Psary
    Super, mam nadzieję, że już nikt nie będzie miał wątpliwości.

6. rjs

Miasto:
    Koszalin
    mamy 21 wiek :)
    tak to dziś działa.

7. Marek

Miasto:
    Psary
    Szanowni użytkownicy Forum.
    Z jednej strony jesteście na Forum, czyli korzystacie ze zdobyczy dzisiejszej techniki, w większości jeżeli nie w 100% używacie telefonów komórkowych,
    czyli być może bez Waszej świadomości akceptujecie fakt, że pewne służby wszystko o Was wiedzą, gdzie jesteście, gdzie chodzicie, gdzie robicie zakupy.
    To wszystko jest dostępne dla "innych", ale także dla Was, jeżeli włączycie odpowiednia aplikację. Taki jest dzisiejszy świat.
    A tu, jak chodzi o darowiznę kilku złotych dla wspólnego dobra, przy pomocy dzisiejszych systemów, nagle pojawiają się "schody".
    Niezrozumiałe.
    Jeszcze raz napiszę, powtarzając się, albo wracajcie do ubierania w skóry i płacenia muszelkami, albo akceptujcie dzisiejsze czasy,
    dla własnego bezpieczeństwa przestrzegając zmiany haseł, pinów itp.itd.

Ja już z tych zdobyczy korzystam, co miesiąc otrzymuję informacje /które są gromadzone za moja zgodą/, ile miejsc odwiedziłem, ile km przejechałem samochodem, ile km przejechałem konno, w jakich sklepach robiłem zakupy, itp.. Po pierwszym takim "meldunku" był szok, że tak naprawdę nie mogę się ukryć /chyba że telefon schowam do aluminiowego garnka, bo wyłączenie baterii nic nie pomoże/, a więc została akceptacja i nauczenie się korzystania z tej zdobyczy techniki.
    Pozdrawiam Was serdecznie.

8. rjs

Miasto:
    Koszalin
    Witam,

Podziękowania dla 71arus za darowiznę. Serwer został opłacony do 14.03.2020.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrawiam

9. 71arus

71arus Nowy Użytkownik

Miasto:
    Trzcianka
    Szczęśliwego nowego roku na forum. Pozdrawiam 71arus

10. Marek

Miasto:
    Psary
    To się nazywa "ostatnia chwila".
    Dzięki wielkie za darowiznę dla "71arus" i "rjs" za przeprowadzenie akcji przed północą.

Aby się sytuacja nie powtarzała, podejmijmy w tej sprawie jakąś dyskusję i zróbmy ustalenia.

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

11. rjs

Miasto:
    Koszalin
    Podziękowania dla użytkownika airria za wpłatę.
    Obecnie serwer jest opłacony do połowy kwietnia.