1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Diana mod 75 T01 urwany spust

Temat na forum 'Drobiazgi' rozpoczęty przez TomNie, Maj 17, 2021.

1. TomNie

TomNie Nowy Użytkownik

Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Witam posiadam wiatrówkę Diana mod 75 T01. W ostatnim czasie podczas użytkowania kuzyn wyłamał spust i nie mogę nigdzie takowego znaleźć. Szukam porady jak to w miarę szybko naprawić bez oddawania tego do rusznikarza

2. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Można to dorobić ja polecałbym aluminium . na moje oko skrzynka spustowa ma technologicznie zagięte końce blachy do środka
    Potrzebny by był kawałek aluminium grubszy niż wymiar zewnętrzny skrzynki spustowej lub ostatecznie taki sam
    potem ścienić do wymiaru wewnętrznego i wypiłować wyfrezować kanaliki by weszło do środka i zakołkować jednym kołkiem montażowym.
    Zapytaj gdzieś może tam gdzie dorabiaja klucze bedzie się chciał pobawic ?
    To jest proste ale jak ktoś nie operował pilnikiem nigdy może byc problem .
    Ale bez względu na działanie trzeba tą skrzynke wyjąć z wiatrówki
    spust możesz zrobic prosty lub półokrągły lub zaadoptować jakiś od czegoś innego unnamed.jpg pobrane.jpg