1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Diana zbiór Marka

Temat na forum 'Kolekcje' rozpoczęty przez Marek, Sierpień 11, 2019.

1. Marek

Marek Użytkownik

Miasto:
    Psary
    Zebrało się kilka egzemplarzy spod znaku Diany, więc myślę, że warto je pokazać. Nie wszystkie są doprowadzone do stanu "używalności", ale to dobrze, jak jest jeszcze coś przed nami do zrobienia. Tak wyglądają: DSC08070.JPG
    Diana LP5 ,LP6, 15, 50 (ta bez kolby), 23, "nie wiem jaka", 35 , 52, 75, October Fest.
    O niektórych można znaleźć dużo informacji u kolegów na forum, więc chyba nie warto ich powtarzać.
    Stareńka jest Diana 50, ten egzemplarz bez kolby, nic o niej nie znalazłem, a opis wyraźny:

DSC07911.JPG DSC07912.JPG DSC07913.JPG
    Niewiadoma jest tez pozycja "nie wiem jaka":
    DSC07909.JPG DSC07910.JPG DSC07914.JPG
    Kolba popękana w kawałkach, ale do zrobienia, reszta tez da się zregenerować.

Ostatnia pozycja to chiński repetier zrobiony pod marka Diany, bardzo ciekawe rozwiązanie ładowania.
    China, ale porządna, chociaż przestała strzelać po pierwszym strzale, przyczyna była prozaiczna, ale normalna u tego producenta, lepki towot w komorze ładowania.

2. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Cos dla strzelców- Diana PCP Stormrider- cena powalajaca jak za tę klasę wiatrówek Tylko 780 zł Co Diana za tę cenę oferuje- osada drewno bukowe olejowane z baka monte carlo. Wiatroweczka b lekka 2,3 kg super dla Dam i młodzieży Długa na 48 cm gwintowana lufa zakonczona tłumnikiem dzwieku. magazynek 7 strzałowy- - repetier Wygląd sztucera kartusz na 100 cm3 cisnienie do 200 barow pozwala oddac do 80 strzałow z 280 m/sek dla srutu 5,5 i 320 m/sek dal srutu 4,5 mm Oczywiscie wiatrówka bezodrzutowa - dostepna na Olx w PHU Olsztyn.. Jesli nadal wiatrówki PCP beda taniec - to pozostałe - będa tylko kolekcjonerskie - jak to juz sie dzieje na zachodzie

Załączone pliki:

• 001.JPG
      001.JPG
      File size:
      2,7 MB
      Wyświetleń:
      8
    • 002.JPG
      002.JPG
      File size:
      2,7 MB
      Wyświetleń:
      8
  3. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Cacko i tanie - będą tanieć - produkcja idzie a klient nie za bardzo trzeba zachęcić .ale to super sprzęt do strzelania lekki zgrabny cóż więcej chcieć...
    Odstąpiłem od wykonania wiatrówki PCP choć mam kartusz kolbę i parę innych detali .. powód ,koszt , za duzy koszt na eksperymenty..

4. Marek

Marek Użytkownik

Miasto:
    Psary
    Do kolekcji przybyła jeszcze jedna dianka: Diana Model 20 ze spustem T01, z literką F:
    DSC08125.JPG DSC08129.JPG napis niewyraxny DIANA MOD.20 T01
    DSC08127.JPG DSC08128.JPG
    jeszcze bez przeglądu DSC08130.JPG czyli 6,4 J

5. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Opór spustu 1300g to dla mnie jakieś nieporozumienie przy pcp i nie tylko.

6. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Diana 50-- doczytałem sie ze taki model łamanca diany - produkował d Falke 50- pod róznymi znakami- Gecado BSA TElly Wishco, Eilanger i takze Diana 50