1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Dwa Giffardy

Temat na forum 'Kolekcje' rozpoczęty przez veco, Sierpień 2, 2018.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Dwa moje karabinki Giffard- jeden z 1881 drugi ten w gorszym stanie z 1887 r . Ten ładniejszy kupiłem ostatnio w Polsce za smieszną cenę 530 zł a licytowało 15 osób. To typowo kolekcjonerskie wiatrówki- piewszy raz mogłem ją kupic u kol Piotra z Poznania- chciał za niego 2000 zł -był do niewielkicgo remontu i nieciekawym stanie - nie kupiłem i załowałem bo te wiatrówki kosztują sr-800-1200 Euro- nawet w Czechach. Po 3 latach odkupiłem od Piotra pierwszego Giffarda był we Wrocławiu na targu staroci- po negocjacjach sprzedał mi go za 1050 zł - co wydawało się b tanio. Ten co go wylicytowałem za 530 zł jest w znacznie lepszym stanie - i byłem zdziwiony że tak tani - a swiadczy to o zupełnej indolencji licytantów . Przy okazji moje podziękowanie kol Potopowi że sie nie wtrącił i był b lojalnym kolegą w tej sprawie

Załączone pliki: