1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Feinwerkbau 150

Temat na forum 'Karabiny' rozpoczęty przez POTOP, Kwiecień 16, 2017.

1. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Czy to jest już karabinek kolekcjonerski czy jeszcze nie? Od jakiegoś czasu zadaję sobie to pytanie,czy warto bliżej się przyjrzeć tym konstrukcją? Warto to na pewno,ale ...
    2017-04-16 16.54.49.jpg 2017-04-16 16.55.19.jpg 2017-04-16 16.55.36.jpg 2017-04-16 16.56.06.jpg 2017-04-16 16.56.32.jpg
    Takie FWB się trafiło.W sumie to chciałem ten model,ale bez ciśnienia.Ok,do kolekcji jakoś pasuje,chociaż to popularna wiatrówka ale solidna.Nie ma co tu się na jej temat rozpisywać bo już raczej wszystko jest w sieci.Tak się na koniec zapytam co na ten temat sądzicie?bo ja mam jakieś mieszane uczucia.

2. rjs

rjs Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Koszalin
    Wiatrówka produkowana w latach 1961-1968. Moim zdaniem jak najbardziej sprzęt kolekcjonerski. Dość rzadko ją się widuję na akcjach (a jeszcze rzadziej, albo wcale FWB 110). Jest to pierwsza wiatrówka bezodrzutowa ze stałą lufą. Bardzo fajny okaz w Twojej kolekcji.
    Jak masz mieszane uczucia co do niej, to ją od Ciebie odkupię :p

3. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Chyba zostawię sobie ten karabinek,może kiedyś jeszcze jakiś inny model wpadnie w ręce.Mimo tego że popularny sprzęcik to warto się przyjrzeć dokładniej tym konstrukcją z lat 60-90 XX wieku.

4. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    I bardzo dobrze bo dzisiaj przynajmniej mam niewątpliwą przyjemność testować ten model.
    Jutro przedstawię wrażenia w nowym temacie zakładki "baza wiedzy"

PSX_20190605_213411.jpg