1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Haenel 311 test

Temat na forum 'Baza wiedzy' rozpoczęty przez marboc, Sierpień 2, 2019.

1. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    No to w dobre ręce wpadnie, będziesz zadowolony

2. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    7 1Arus zrobiłem jej mały tuning i będzie niespodzianka

2019-08-11 14.29.12.jpg

3. 71arus

71arus Nowy Użytkownik

Miasto:
    Trzcianka
    Witam, nie ważna metoda, ważny jest efekt, a tak serio widok zabawny ale napewno działa tak jak powinno. Domyślam się że że z patentem wynik napewno się zmieni jestem naprawdę bardzo ale to bardzo ciekaw do jakiego stopnia to ma wpływ na wynik. Marboc gratuluję pomysłowości i wytrwałości.

4. Horyzont13

Horyzont13 Nowy Użytkownik

Miasto:
    Leszno
    Nie... No panowie ....Naprawię to, bo patrzeć na to nie mogę;)

71arus lubi to.
  5. 71arus

71arus Nowy Użytkownik

Miasto:
    Trzcianka
    Dzięki Przemo, wiem że będzie to zrobione jak w fabryce.

6. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Na to się nie patrzy, z tego się strzela :). Gumka cały dzień wytrzymała a przynajmniej mogłem ją trzymać tam gdzie chciałem i trzeba właśnie tak podtrzymywać bez obłapywania :) na wysokości portu ładowania. Prawa ręka na rękojeści z małym palcem pod rękojeścia, wtedy orawy palec jestba wysokości spustu. Bez tej gumki nie dokończył bym tego testu z poprawnym wynikiem,
    Jutro postaram się wszystko ogarnąć i przedstawić na forum z historią i opisem no i oczywiście z aktualną lokatą.

7. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    To teraz do rzeczy bo dzisiaj na forum sama komercja.

Po tuningu wiatrówka zaczeła gadać tak jak powinna, przynajmniej ona :)
    Słowa, słowa, słowa a to co poniżej to fakty. Trwało to trochę bo warunki były zmienne ale za to był czas na kawę i zabawę z psem, który cały czas wiernie towarzyszy
    Trochę więcej opiszę to strzelanie w dziale "wszystko o strzelaniu co by rozwiać wątpliwości co do sensu tej zabawy. Oczywiście nie z psem a wiatrówka

Żeby nie przeciągać oto rezultat

PhotoEditor_20190812_103708919.jpg

Ja jestem zadowolony, 71Arus pewnie też. A wiatrówka z tą gumką pewnie nie :)
    Pozycja niestety bez zmian ale towarzystwo wyborowe.