1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Haenel mod VIIz rotomagazynkiem

Temat na forum 'Ciekawostki z bazarów' rozpoczęty przez veco, Luty 14, 2021.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Aukro- w pieknym stanie Haenel mod VII z sprawnym Rotomagazynkiem - Byl produkowany w latach 1925-39 długosc 116 cm

2. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    To jest bardzo ciekawy i rzadki karabin.Jeden z najtrudniej dostępnych.Nigdy jeszcze go nie widziałem na żadnym popularnym portalu aukcyjnym.

3. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Mój egzemplarz to Haenel mod.V D.R.P.a również z rotomagazynkiem w kal.5.5mm.dł 110cm.

4. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Na pewno !
    Czesi skory łatwo nie oddadzą , drogi bedzie

5. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    bardzo drogi - 92 tys kc - ponad 15 tys zł polskich-za tyle go sprzedano

6. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Cena owszem wysoka ale warto zadać pytanie kto zrobił lepszy interes?Ten kto to sprzedał czy kupujący?Wiatrówka ta to pierwsza liga,topowy egzemplarz kolekcjonerski,praktycznie niedostępna.Myślę że kupujący doskonale zainwestował.

7. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Wg mnie takich egzemplarzy nie kupuje się na handel ale czysto kolekcjonerstwo. Kwota 15000zł za taki unikat to dla kolekcjonera pikuś bo nie o to w tym chodzi. Dzisiaj dobra współczesna wiatrówka potrafi być dużo droższa i często używana jest zupełnie nieadekwatne do swojego przeznaczenia. Inna sprawa, że za 100 lat to już z niej nic nie będzie
    Jeżeli kupił ją handlarz to wasze szczęście bo będziecie mieli drugą szansę i zapewne ostatnią.

8. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Miał to światły człowiek - nic nie zniszczona .
    była w dobrych rękach i trafiła w dobre ręce ....

9. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    ... Po 13 latach zwiedzania aukro widziałem unikatowe patenty starej broni. Takie że nie powstydziły by się renomowane muzea. Ta wiatrówka też ma miejsce w tej drużynie. Niepojęte jest ze taki mały kraj będący również w objęciu czerwonej damy skrywa w sobie takie bogactwa....

10. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Zauważ, że oni nie mieli przerwy wojennej w produkcji broni