1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Haenel model II DRP

Temat na forum 'Renowacja' rozpoczęty przez PiotrD., Kwiecień 12, 2019.

1. PiotrD.

PiotrD. Nowy Użytkownik

Miasto:
    Katowice
    Witam jestem nowy na forum (posiadam kilka wiatrówek) mam problem zakupiłem dziś wiatrówkę HAENEL II DRP lub raczej to co z niej zostało jest w stanie złomkowatym ale udało mi sie ją rozebrać wyczyścić (w środku) gładź po której chodzi tłok jest bez wżerów lufa także ładna gwintowana bez jakiejkolwiek korozji w środku. Z braków to osłona spustu ( dorobię ją bez problemu ) lecz problem pojawił sie z kolbą ponieważ nie mam żadnego punktu odniesienia apropos wymiarów oryginału. Moje pytanie jest takie czy jest ktokolwiek na forum kto dysponuje takową wiatrówką lub posiada orientacyjną wiedzę dotyczącą wymiarów kolby i chciałby udzielić mi takowej informacji. Z góry dziękuję za odpowiedzi oraz dokładam foto złomka (ostatnie to foto zaraz po zakupie)

Załączone pliki:

2. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    W dziale RENOWACJA coś powinno być o tym Haenelu, coś kiedyś robiłem z takim karabinkiem.

3. PiotrD.

PiotrD. Nowy Użytkownik

Miasto:
    Katowice
    Jest ale chciałbym prosić w miarę możliwość o podanie wymiarów kolby (długość grubość wysokość przy końcu) chciałbym dorobić ją jak najbliżej oryginałowi

4. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Niestety nie posiadam takiego Haenela, robiłem go dla mojego znajomego.Myślę że jednak ktoś tu go ma.Poczekamy zobaczymy czy się znajdzie.

5. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    znalazłem w swych zbiorach takiego Haenela mod II- cała wiatrówka ma długosc 107 cm- kolba 31 cm na górze 30 na dole 33 cm- Wysokosc na stopce 12 cm , max szerokosc na stopce 3,8 cm - reszte widac na zdjeciach

Załączone pliki:

• 001.JPG
      001.JPG
      File size:
      2,9 MB
      Wyświetleń:
      4
    • 002.JPG
      002.JPG
      File size:
      2,9 MB
      Wyświetleń:
      4
    • 003.JPG
      003.JPG
      File size:
      2,8 MB
      Wyświetleń:
      4
    • 004.JPG
      004.JPG
      File size:
      2,9 MB
      Wyświetleń:
      4
    • 005.JPG
      005.JPG
      File size:
      2,7 MB
      Wyświetleń:
      4
  6. PiotrD.

PiotrD. Nowy Użytkownik

Miasto:
    Katowice
    Bardzo dziekuje Veco mało jest ludzi którym chciało by sie szukać specjalnie żeby pomóc na forum bardzo to doceniam oraz pozdrawiam.

7. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Może to się Tobie przyda

Screenshot_20190416-225626.jpg