1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Kundel - Radomka-Lucznik

Temat na forum 'Handmade - Przeróbki' rozpoczęty przez Marek, Październik 11, 2019.

1. Marek

Marek Użytkownik

Miasto:
    Psary
    Tyle materiałów można spotkać o "kundelkach" z "chinoli", pokażę i ja swojego kundla, a że bazą stał się Łucznik z niezgodnymi numerami, nazywam go "Kundlem" , a nie "kundelkiem".
    Dlaczego Radomka, bo mam ją w rzeczywistości, piękny kawałek polskiej historii, więc łatwo o pomiary.
    DSC08538.JPG DSC08539.JPG
    kolba z okuciem na pasek, jak w oryginale DSC08540.JPG
    Bucik też się udał, poczerniłem ogniowo DSC08541.JPG
    Nakładka na lufę, jeszcze nie skończona, trzeba dorobić okucia na otwór paska.
    DSC08542.JPG
    Zdobyłem stary celownik od Mosina, więc będzie tu pasował.
    Przez to że bazą był łamaniec, to efekt wymaga patrzenia z odległości, by nie zwracać uwagi na dzielona kolbę.
    No i strzela, jak każdy Łucznik.

Załączone pliki:

2. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Szlaki kundli kundelków solidnie przetarte !!
    Każdy wg własnych pomysłow i gustów ..
    Pierwszym znanym mi był Pan Veco , ale ilu drzemie w ukryciu trudno powiedzieć .
    Moje dwa kundle opuściły ojczyzne i zaczynają tułaczy żywot . Podejrzewam że będą zmieniać właścicieli jak wszystkie temu podobne rzeczy ...