1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Łucznik

Temat na forum 'Baza wiedzy' rozpoczęty przez POTOP, Grudzień 20, 2015.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Nie jest to juz przedmiot kolekcjonerski- chyba że wróci na oryginalna kolbe

2. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Mnie interesują TYLKO oryginalne przedmioty w BARDZO dobrym stanie,tak że tu VECO ma racje.

3. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    ..była na allegro FLZ ta z haczykiem w dźwigni naciągu bez bebechów od 1 zł , zadzwoniłem do gościa bo mam w kiepskim stanie ale wiatrówkę zdjął z aukcji, twierdzi że zostawia , myślę że liczył na ''bańki''...

4. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Był i .... w sumie w niezłym stanie,już jest sprawny.Mały remoncik i będzie ok.

5. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Pnie sie w górę- przekroczył 700 zł- to swiadczy o tym ze ludzie kupują oczami-

6. marboc

marboc Nowy Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Jutro będzie finał, jak na razie żaden uczestnik licytacji się nie powtarza, ciekawe ile kosztuje zrobienie takiej kolby.