1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Naciąg - hebelspannera

Temat na forum 'Handmade - Przeróbki' rozpoczęty przez veco, Listopad 12, 2019.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Wymieniłem spręzyny w habelspnnerze na mocniejsze - w efekcie nie wytrzymała raczka naciągu- dospawałem koncówke i wzmocniłem ale spaw osłabił struktury i element sie giął- trzeba było wykonac mocniejszy z jednorodnego materiału-. Teraz działa dobrze ale mocy tam nie ma- skok tłoka to 5 cm przy duzej srednicy 40 mm i lufie kal 6,3 - jest za mało spręzonego powietrza -wiec wiatrówka nadaje sie do strzelania lotkami- nie srutem . Ponadto jest długa i cięzka - nic dziwnego ze zaniechano produkcji i to tylko cenne okazy kolekcjonerskie

Załączone pliki:

• 002.JPG
      002.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      6
    • 003.JPG
      003.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      6
  2. krzysiek_-199

krzysiek_-199 Użytkownik

Miasto:
    Śląsk
    Jeśli mnie pamięć nie myli były w starych katalogach pokazanych na tym lub innym forum i śruty i lotki w tym kalibrze 6,3mm - postaraj się je jakoś zdobyć. Śrutem prawdopodobnie strzelano z takich lub podobnych wiatrówek na kilka metrów do przewracania piramidki metalowych krótkich rurek jak to było w starych strzelnicach odpustowych.

3. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    dziękuje - nie spodkałem lotek 6,3 a srut 6,3 typowy do mocnych wiatrówek - nie wystrzeli