1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Oszust z Olx

Temat na forum 'Inne' rozpoczęty przez kostek76, Marzec 23, 2019.

1. kostek76

kostek76 Użytkownik

Miasto:
    Pruszkow
    Panowie, kiedyś ktoś opisywał jak to zapłacił za wiarowke i jej nie dostał ale jakoś pieniądze odzyskał. Nie mogę odnaleźć tego postu co by sie podpytac bo chyba mam taki sam problem :(

2. 71arus

71arus Nowy Użytkownik

Miasto:
    Trzcianka
    Opisz dokładnie dokładnie całą sytuację i dodaj skany e-mail obiecuję że za darmo pomogę w miarę możliwości

3. Horyzont13

Horyzont13 Użytkownik

Miasto:
    Leszno
    Czego dotyczy historia?

4. kostek76

kostek76 Użytkownik

Miasto:
    Pruszkow
    Witajcie
    Po krótce przedstawię sprawę. Dotyczy Łucznika wz 70 za 250zł ale napisałem że 150zl mogę dać i się zgodził. Przed tranzakcja kontakt normalny a od kąd przelałem pieniądze zero kontaktu a ogłoszenie jest nadal. Tj nr telefonu do gościa 504814015 i jest z miejscowości Żurawina woj opolskie

5. bartekkaro

bartekkaro Użytkownik

Miasto:
    Kalisz
    Jak kupiłem Haenela ale odzyskałem całą kwotę. 71arus jaki masz sprawdzony sposób na odzyskanie pieniędzy bez powiadamiania prokuratury? :)

6. bartekkaro

bartekkaro Użytkownik

Miasto:
    Kalisz
  7. kostek76

kostek76 Użytkownik

Miasto:
    Pruszkow
    Tak tak, to to ogłoszenie. Człowiek cały czas się uczy....kiedy pisałem że wyślę pieniążki to od Olx dostałem emalia coś w rodzaju ostrzeżenia ze najlepiej odbiór osobisty itd.Tak teraz myślę że już kiedyś tak oszukał i teraz Olx ostrzega przed tranzakcja mi z nim

8. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Jest więcej takich przypadków, jeden z nich:
    2019-03-24 09.41.35.jpg
    Okazja jak by nie było,tylko że zdjęcia nie należą do właściciela oferty.Trochę w sieci siedzę i od razu widać kto jest autorem,charakterystyczne tło,a karabinek ten sam dostępny oczywiście u innego sprzedawcy za wyższą cenę.Okazja?nawet nie zadzwoniłem,ale sobie skany wraz z numerem telefonu zachowałem.
    To foto to oryginał :
    2019-03-24 09.55.00.jpg

9. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Ten Łucznik już od dawna prezentowany jest w sieci z rzeczywistą ceną 700 zł.
    Ciekawostką tego egzemplarza jest zgodność wszystkich trzech numerów z czterocyfrową numeracją modelu 187. Charakterystyczny brak zera po literze.

PSX_20190326_041322.jpg PSX_20190326_041309.jpg

10. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Trochę dużo jak za taki stan.Przeglądałem dziś Łuczniki na OLX,tak z ciekawości.Ceny za WZ70 trochę chyba są przegięciem.Nie rozumiem wystawiających,przecież można to samo kupić na innym portalu aukcyjnym za połowę.

11. kostek76

kostek76 Użytkownik

Miasto:
    Pruszkow
    No 250zł to za chiny bym nie dał.... cena ostateczna to 150zl

12. kostek76

kostek76 Użytkownik

Miasto:
    Pruszkow
    150zl to nie jest fortuna ale dla zasady nie daruję

13. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Powoli tego sprzętu zaczyna brakować,to się kończy i chętnych też coraz więcej.Tak ogólnie ceny już chyba w dół nie polecą,raczej się utrzymają albo wzrosną.Od czasu do czasu trafi się okazja ale szału nie będzie.
    Jestem ciekawy jak sprawa się zakończy z tym pistoletem.

14. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Ja za niego 250 bym dal 700 nie

15. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Na foto jest ten pistolet z OLX
    2019-03-27 20.15.31.jpg 2019-03-27 20.15.56.jpg
    Stan tego pistoletu jest kiepski to mało powiedziane,oczywiście jak na ten model.To jest złom z przeznaczeniem na części.Kupując takie coś podejmuje się duże ryzyko że coś będzie uszkodzone i nie nadające się do naprawy.Najczestszą wadą WZ 70 jest zerwany gwint w szkielecie( nie do naprawy) i zatrzask lufy (przy strzale lufa opada)to można naprawić ale to dosyć kłopotliwe bo cały mechanizm trzeba rozebrać. Podszlifowanie zaczepu lufy tylko pogarsza problem a często to się zdarza. Może być też zerwana śruba główna, tego też nie widać.
    Kilka takich pistoletów przeszło przez moje ręce.Lepiej chyba dołożyć parę złotych i mieć coś sprawdzonego od osoby która trochę ma pojęcie co sprzedaje.
    Marboc szukasz WZ 70? Wiem gdzie są☺

16. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Nie, nie, odpowiedziałem do wątku Łucznika 187

17. POTOP

Miasto:
    Poznań
    250 to dobra cena za 87/187.Za WZ 70 w dobrym stanie też dobra.

18. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Tak, oczywiście, niezrozumienie wynika z tekstu kostka pod Łucznikiem z cena 700zł