1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Stary Chinol , solidniejszy .

Temat na forum 'Zasoby' rozpoczęty przez antykwariusz, Luty 15, 2018.

1. Eryk119PL

Eryk119PL Nowy Użytkownik

Miasto:
    Krosno
    Wiem. Mnie fascynuje chińska zbrojownia. Mam Slavię 618, bardzo celna i malutka a chińskie to bardzo mi się podobają. Jakoś lubię taką tandetność. Taki fetysz :) Zobaczę jaka cena będzie pod koniec aukcji przy tym Umarex-ie i będzie znośna to wejdę do akcji. Dzięki za info. Pozdrawiam

2. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Może kiedyś uformuje się klub miłośników gong zi machinery?

3. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    kolego- kazdą z tych wiatrówek kupisz i to znacznie taniej niz na Catawiki w Kraju. Prawdopodobnie za transport do polski zapłacisz wiecej niz warta jest sama wiatrówka i jeszcze oprócz ceny zakupu prowizje 10 % dla Cata - i to wszystko w euro z kosztami operacyjnymi banku.. Umarex to głownie handlarz - choć i sam produkuje ale nie wiatrówki robi je pod swoja marka u róznych producentów ale większosc w chinach - wiec to są chinskie pukawki nie markowe . Chetnie pomoge bo nie wszystko co chinskie to bezwartosciowe -

4. Eryk119PL

Miasto:
    Krosno
    Gdybym miał powiedzieć co mnie interesuje to powiedzmy. Stary, chiński(oczywiście nie musi być chińskie) i w oryginalnym, znośnym stanie ;) Gdyby ktoś miał fajną starą wiatrówkę w szczególności chińską do 300-350 zł to możemy pogadać ;) Jeśli tak odradzanie catawiki to sobie odpuszczę, będę siedział na polskich stronach aukcyjnych, może kiedyś się coś trafi.

5. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Nie wiem co się stało z galerią którą zamieściłem , operowałem telefonem i chyba coś nadusiłem - wielka szkoda przynajmniej wkleję tego Koreańczyka
    na otarcie łez .
    Zalecam też śledzenie czeskiego aukro choć Czesi nie przepadają za chinolami możesz trafić a i wysyłka tania 350 kc poczta Czeska a kurier DPD 500 kc

6. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
  7. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Początkowe sea Lion
    te pierwsze miały bogate bicia , miałem taka gdzie była litania i po Chińsku i Angielsku z wielką foką
    Bardzo fajnie to wyglądało .
    W rozsądnym działaniu ''wchodzenie'' i ''wychodzenie ''rzeczy jest konieczne . BSA-Ancient-and-modern-Air-rifle-models01.jpg pobrane.jpg pobrane (1).jpg

8. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Pierwsza wiatrówka z Birmingham / z kurkiem/ ma zasobnik powietrza - gazu w kolbie

9. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Do Eryk 119 - mam ciekawa Chinska /wiatrówke - na rynek USA - QB 15 kal 5,5 - w Europie jej nie spodkałem- To mocna wiatrówka dobrego producenta z Tajwanu Best Quality/QB/- mozna jeszcze ja wzmocnic wytrzyma mocna sprezyne - ma bezpiecznik strzału ładna drewniana kolbe - troche jest odprysków lakieru -na stałe zamocowany tłumnik - i kaliber 5,5 - Sprzedam bez lunetki i podpórki za 250 zł z wysyłka

Załączone pliki:

10. Eryk119PL

Miasto:
    Krosno
    Dzięki za propozycje. W tym momencie zdecydowałem się na B-5 czyli chińskiego kałaszka. Naczytałem się o nim dosyć dobrych jak na chinkę opinii. Pozdrawiam

11. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    kupiłem za 65 zł takiego starego chinola typ magnum - To stary model z szyna i solidnymi metalowymi przyrzadami celowniczymi - rzeczywiscie o duzej mocy - za to trudniej sie naciąga W lufie widac porzadny gwint a nie ryski.. Te współczesne - gdzie uzyto duzo elementów plastikowych to zupełnie inne wiatrówki - wiec kolega Eryk - moze ma racje ze poszukuje tanich i starszych modeli tego typu wiatrówek . Modele a la AK 47 - sa bardzo solidnie wykonanne - i nawet na zachodnich giełdach przekraczaja 100 euros tyle ze aktualnie trudno je tam wystawic - bo przypominaja bron ostra - ale kilka z nich sprzedałem z sukcesami w czechach w granicach 600- 700 zł szt

Załączone pliki:

• 001.JPG
      001.JPG
      File size:
      1 MB
      Wyświetleń:
      1
    • 004.JPG
      004.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      1
    • 017.JPG
      017.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      3
    • 020.JPG
      020.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      3
    • 011.JPG
      011.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      4
    • 019.JPG
      019.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      3
    • 016.JPG
      016.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      3
    • 018.JPG
      018.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      3
  12. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Wszystko jest na forum , takie to tylko odświeżenie .
    Mój chinol po zabiegach typu custom wyceniony na 140 euro i okupiony negatywem .
    następne dwa zdjęcia to ten sam chinol z ang forum ponoć orygio z magazynkiem fabrycznie zrobionym- nigdy nigdzie indziej nie widziałem .
    Bardzo ciekawa sprawa.
    następnie odtworzony z kawałka 19 wieczny pistolet wiatrówka naciągana z tyłu .
    Potem 2 jakieś dziwne stare pistoletowe wiatrówki niewiadomego pochodzenia .
    Szkoda ze tu tak mało osób działa i że jest brak tej świeżej '' krwi'' wnoszenia zamieszczania opisywania niesamowitych nietuzinkowych wiatrówek - ktoś ktoś gdzieś posiada lub widział....
    pokolenia przeminą ale jak to pozostanie w sieci , ktoś kiedyś być może skorzysta z tej wiedzy 94aeb5094a14845c7e9ef2d0567b.jpg 1ac5b37e4c9cb64448e2226b8a14.jpg 2009-09-20_101439_Chinese_AK-47_Folding_Stock_Air_Gun_Parts-1.jpg 2009-09-20_101653_Chinese_AK-47_Folding_Stock_Air_Gun_Parts-3.jpg 369.JPG 12662600.jpg 197162084b62bbe7d7efbbbfe628.jpg 1ac5b37e4c9cb64448e2226b8a14.jpg 94aeb5094a14845c7e9ef2d0567b.jpg P1296503.JPG P1156220.JPG P7197188.JPG P9255280.JPG P9255262.JPG P9255265.JPG P9255247.JPG P9255280.JPG PA064563.JPG PA064581.JPG

13. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Dla Pana Veco
    błąd jaki popełniłem przy projektowaniu rączki polegał na ;
    W pierwszej kolejności wycięcia kształtu a potem robieniu dziury w drzewie pod metal .
    Powinno się przy takich dziewiczych działaniach najpierw osadzić żelazo potem może nawet wycinać szablon z z tektury zaznaczyć spust kabłąk.
    Pozwoli to na dopasowanie odległości i kata nachylenia . to są ważne rzeczy bo potem wychodzą hopki - klocki .

14. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    W tym jest duzo racji - robiac ten pistol - miałem podobna przygode - ale traktowałem to jako prototyp - rpobiac drugi egz - moze uda sie zrobic poprawniej