1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

TELL mod.3 - rarytas kolekcjonerski

Temat na forum 'Pistolety' rozpoczęty przez POTOP, Październik 7, 2018.

1. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Taką okazję to grzech przegapić. Pistolecik leżał sobie na allegro nie było chętnych. Nie wiem czy jeszcze raz będzie możliwość nabycia takiego zestawu?
    Pistolet kompletny w oryginalnym kartoniku,w dobrym stanie.Przedmiot mocno kolekcjonerski bez dwóch zdań.
    2018-10-07 18.03.17.jpg 2018-10-07 18.04.03.jpg 2018-10-07 18.04.41.jpg 2018-10-07 18.05.06.jpg 2018-10-07 18.05.55.jpg 2018-10-07 18.15.42.jpg

2. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Przepiękny !! czy szanowny kolega jest jego posiadaczem oraz czy chciałby to wymienić za pozycje równie kolekcjonerska ??
    Nikt go nie chciał - jaka to smutna sentencja ;-((( wstecz kilka lat , byłaby zaiste zaciekła walka do ostatniej sekundy ..
    O czym mówimy -o czym mówić ...
    Skoro nikogo to nie rusza...
    Szanowny kolega jako założyciel i beneficjent tego forum zrobił kawał dobrej roboty . Pewnego nia rozmawialiśmy z Veco o tym co by było gdyby przestał kolega finansować to przedsięwzięcie ??

3. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    mam tell 1 i 2 - tez bym go kupił - był był by do kompletu-

4. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Kupiłem ten pistolecik z pełną świadomością co do wartości kolekcjonerskiej,można powiedzieć że za ostatni grosz.Wiem co to jest i że to przedmiot poszukiwany,rzadki,rarytas.Oczywiście nie obyło się bez małej awantury w domu,tak że tym bardziej jest dla mnie cenny.Potraktowałem ten zakup jako inwestycję,lokatę.Skutkiem tej transakcji było założenie tematu KOLEKCJONERSTWO JAKO HOBBY CZY LOKATA.Czy ta transakcja była dobrym posunięciem?Dla mnie sprawa oczywista że tak,dla osób średnio związanych z tematem:rzecz zbytku,fanaberia wywalona kasa w błoto.Życie kolekcjonera nie jest łatwe,cały czas ktoś rzuca kłody pod nogi.