1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Umarex z wyprzedaży

Temat na forum 'Handmade - Przeróbki' rozpoczęty przez Marek, Marzec 29, 2019.

1. Marek

Marek Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Psary
    W wyprzedaży w sklepie Militariów pojawił się produkt Umarexu, jest to według mnie firma robiąca całkiem porządne rzeczy, tenpistolet w kalibrze 5,5 jednak przez tandetne plastiki chyba się nie sprzedawał. Obejrzałem, pomacałem, tyle co można w sklepie i... zakupiłem.
    Pierwsze co zrobiłem w domu, to zdjąłem te plastiki, i co zobaczyłem:
    StrikePoint-1-oryginał.JPG StrikePoint-2-Goły.JPG StrikePoint-3-plastiki.JPG
    Plastiki do śmieci, jedno co zostawiłem to światłowód z muszki.
    No to do "stolarki". Materiałem stały się pozostałości z kładzenia bambusowej podłogi, wystarczyły 4 małe deseczki. Jak to dobrze nic nie wyrzucać. Powycinałem, popiłowałem i mam:
    StrikePoint-4-okładki.JPG StrikePoint-5-elementy.JPG dźwignia sklejona z 2 deseczek., no i po złożeniu, nowa odsłona zabaweczki.
    StrikePoint-6.JPG
    W międzyczasie usprawniłem jedną rzecz, czyli zaczep. Sprężyna, dość silna i mocno się wybacza i chce zeskoczyć. Zrobiłem nacięcie, jak niżej i po bólu:
    StrikePoint-7-zaczep.JPG StrikePoint-8-zaczep usprawniony.JPG StrikePoint-9-zaczep ze spręzyna.JPG
    Muszka i szczerbina oryginalne, kupione w Schargu, zaleta, że muszka regulowana góra, dół i prawo-lewo.
    Mocowanie na jedną śrubkę, trochę dłuższą niż oryginalna, no i otworek na kołek ustalający.
    Pozostało zrobić nowy spust, muszę gdzieś odkopać kawałek mosiężnego płaskownika, bo ten plastik mnie wkurza. No i idąc za ciosem musi powstać mosiężna dźwignia przeładowania.
    To na razie tyle. W każdym razie polecam wyprzedaże.
    Osiągi 101 m/sek czyli jakieś 5,5 J na dość ciężkim śrucie diabolo.

2. Tatkaasmall

Tatkaasmall Użytkownik

Miasto:
    Украина
    Теплый пол, необходим на первом этаже, или на втором тоже надо http://wshop.com.ua/ тут советуют делать на втором, но по деньгам это накладно. Стоит такое делать ?