1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

VZ 47 po dziadku - serwis + renowacja laika

Temat na forum 'Renowacja' rozpoczęty przez Vendeur, Sierpień 12, 2019.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    kolego Vendeur-mieszkam w Bielawie 50 km na południe od wrocławia-a dobrymi radami piekło jest wybrukowane- wiec nie doradzam na odległosc. Chcesz to ja naprawie - bedzie cie to kosztowało tyle co wysyłka - lub dojedz osobiscie . Jak jest kompletna to musi strzelac

2. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    a tu tablice magnetyczne z OLX za 25 zł szt do ostrzegania najezdzów domów

Załączone pliki:

• 026.JPG
      026.JPG
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      8
  3. 71arus

71arus Nowy Użytkownik

Miasto:
    Trzcianka
    No właśnie, przecież to jeden z najbardziej aktywnych forumowiczów!

4. Vendeur

Vendeur Nowy Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Zresztą nie tylko on swoje posty usunął... nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, ale jeśli na tym forum ludzie tak postępują, to trochę wstyd, a ten wątek całkowicie przestał mieć sens. A szkoda, bo chciałem zrobić podsumowanie co dolegało wiatrówce, co zmieniłem, jak ostatecznie super wyszło po moich pracach drewno (nadal wygląda staro i nieidealnie, ale zostało oczyszczone) etc.

5. Tatkaasmall

Tatkaasmall Użytkownik

Miasto:
    Украина
    Теплый пол, необходим на первом этаже, или на втором тоже надо http://wshop.com.ua/ тут советуют делать на втором, но по деньгам это накладно. Стоит такое делать ?

6. Tatkaasmall

Tatkaasmall Użytkownik

Miasto:
    Украина
    Кто такой бред пишет ? Зачем такие новости нужны ? https://psvnews.site/