1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Walter 55 TIROLER

Temat na forum 'Ciekawostki z bazarów' rozpoczęty przez veco, Wrzesień 13, 2019.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Catawiki piekny Walter mod 55 w tyrolskiej oprawie długosc 106 cm . Piękny kasek dla kolekcjonerów Marki

Załączone pliki:

2. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Aukcja zakonczona tylko 200 euro to tanio jak za tak wykonany karabinek Drugi Walther mod LP53 z przeziernikiem- tez sprzedany za 180 euro ale podobnej klasy inne wiatrówki jak Diana Mod 60 z przeziernikiem -160 euro a Feinwerkbau 300 S Junior z przeziernikiem tylko 200 euro- podobnie jak Haenel mod 311 z diopterem - 201 euro

Ostatnia edycja: Wrzesień 22, 2019
  3. 71arus

71arus Nowy Użytkownik

Miasto:
    Trzcianka
    Walther lp53 zostaje w Polsce.

4. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Tak to potwierdza Twoją teorię o końca pewnej epoki ..
    Crosman coperhead 900 skonczył się 140 euro ,natychmiast francuz zapłaciłe ,pospolity łamaniec skończył się 57 - belg natychmiast zapłacił
    Chinol na rosyjskiej kolbie skończył się na 110 euro na ten moment brak zapłaty.
    Mogłem tego crosmana podbic z tzw fake konta ale brałem pod uwagę że zostanę z tym .żabojadowi zależało na tym może dałoby się ugrać gora 10-15 eur powyżej wkurzyłby się i nie przebił aukcji towar poszedłby na następną ze skutkiem niewiadomym ...
    Na wysyłce nic nie wskurasz wyslesz pocztą wróci kurier drogi ..
    Pamiętasz Wiesiu , łudziliśmy się na allegro ą że to nie ten czas a że to nie to . Prawda jest brutalna , to nie jest towar który rajcuje świat ...
    Napiłbym się ale mam tylko denaturat w garażu do celów renowacji .
    Imperialne pitoki wróciły z wakacji ale nie przekładaa się to na efekty .
    Czuje wewnetrzną gorycz i wściekłość poza tym jebanym catawiki nie ma gdzie handlować . Na cuda nie liczyłem ale myślałem że ten krosman podejdzie do 160-170 euro . niech szlag trafi tego amatora żabich udek albo tą wiatrówkę .Chrzanić tych imperiałów - biorę pod uwagę olanie tego złodziejskiego portalu ale co z tym zrobić

5. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    .. śledziłem ze zdumieniem aukcje prawdziwej broni .Zaspawane na amen wg nowego prykazu unii P-08 poszły po 1000 euro
    Dzięki twojej informacji przwealczyłem na tym portalu rok ale uchodzi mi resztka powietrza ..Trace sens

6. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Kupiec ma zawsze racje - mimo że może byc głupi i chciwy . Zachód kupuje albo ciekawe wiatrówki albo silne bo za wyjatkiem Polski Czech Słowacji i Hiszpani - wszędzie w Uni jest 7,5 J. I to powód ze silny chinczyk jest wart tyle co firmowa rasowa wiatrówka znanej marki