1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

WALTHER

Temat na forum 'Kolekcje' rozpoczęty przez POTOP, Grudzień 18, 2016.

1. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Kupiony okazyjnie,szkoda przepuścić okazji.Walther LGV.Dołączył do kolekcji Waltherów, w sumie jako trzeci egzemplarz.
    2016-12-18 15.37.38.jpg 2016-12-18 15.38.08.jpg 2016-12-18 15.38.39.jpg 2016-12-18 15.39.01.jpg 2016-12-18 15.39.44.jpg
    Stan przyzwoity,tu nie muszę nic robić. Jak będę dawał coś do oksydy to płaszcz lufy chyba dam do zrobienia.
    2016-12-18 15.40.29.jpg
    Wspomniana kolekcja Waltherów,bardzo skromna.

2. Ślubek

Ślubek Nowy Użytkownik

Miasto:
    Janówek Pierwszy
    Bardzo fajny i celny sprzęt. Ostatnio trochę nim namieszałem na zawodach Kpn (III miejsce), mimo, że nie jestem jakimś super strzelcem, a Koledzy strzelali PCA/PCP-ami. :^)

3. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Do tej kolekcji dołączy jeszcze jeden egzemplarz model LGR. Muszę się uzbroić w cierpliwość,to może jeszcze chwilę potrwać. Tak się zastanawiam jakimi Waltherami tam namieszałeś,chyba nie takimi antykami jak moje :) może coś więcej o sprzęcie?Oczywiście gratuluję wyników.Ja strzelam mało i raczej tylko do puszek,no chyba że coś muszę przetestować ale to bardziej mnie interesuje prawidłowe działanie sprzętu.

4. Ślubek

Ślubek Nowy Użytkownik

Miasto:
    Janówek Pierwszy
    Strzelałem właśnie takim antycznym Waltherem LGV Olympia, jak ten trzeci od góry.
    Te nowe podobno się do staroci nie umywają. :)

5. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Stałem się w końcu posiadaczem kolejnego Walthera.Tym razem to model LGR.Całkiem przyjemny karabinek.
    2017-01-06 09.04.17.jpg 2017-01-06 09.04.54.jpg
    Karabinek po wymianie uszczelek,i jakimś tam serwisie-tak zapewniał sprzedający?Chyba nie opowiadał bajek bo wszystko bardzo fajnie pracuje.
    Tak się zastanawiam nad tymi osiągami starego Walthera?Strzelec to chyba kiepski nie jesteś, bo wspomniany Walther to nie jest jakiś super karabinek.Z całym szacunkiem dla Waltherów ale są lepsze sprzęty.Mam jeszcze pytanko: z jakimi karabinkami ów Walther stanął do zawodów?

6. Ślubek

Ślubek Nowy Użytkownik

Miasto:
    Janówek Pierwszy
    W zawodach brały udział klubowe FWB 600 (PCA, dwa pierwsze miejsca), kolega, którego wyprzedziłem strzelał, jeśli dobrze pamiętam z CZ200 (PCP). Nie wiem, czy Walther nie jest super - spotkałem się z informacją, że zanim wprowadzono karabinki z systemami antyodrzutowymi była to broń olimpijska.
    Strzeliłem sobie dla porównania z takiego FWB - Walther LGV ma oczywiście trochę większy odrzut, ale mimo to śrut postawiony na kostce podczas strzału nie spada. Wolę trenować nim, gdyż od razu widać każdą niedoskonałość techniki.

BTW, 300 pktów na 40 strzałów to nie jest jakaś rewelacja.

Ostatnia edycja: Styczeń 7, 2017
  7. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Walther LG 53 z przyśpiesznikiem
    2017-04-27 16.49.52.jpg 2017-04-27 16.50.20.jpg 2017-04-27 16.50.50.jpg 2017-04-27 16.51.19.jpg
    Ciekawa pozycja kolekcjonerska, Walther LG 53 z przyśpiesznikiem. Niby nic takiego,zwyczajna łamana wiatrówka ale od razu widać że bardzo konkretna konstrukcja, orzechowa osada i brak elementów z tworzywa, plastiku nie pozostawia złudzeń że to stara bardzo dobra produkcja.
    Dzięki uprzejmość mojego znajomego mogłem uzupełnić kolekcję Waltherów o ten egzemplarz.