1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Webley service

Temat na forum 'Zasoby' rozpoczęty przez antykwariusz, Lipiec 28, 2019.

1. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Dziś kończy się aukcja cena 916 euro - została osiągnięta cena minimalna .
    Ciekawe czy wróci na aukcje czy jednak kupujący zapłaci . Jeśli cena się utrzyma to całkowity koszt ok 1200 euro.
    Dylemat nie lada bo w tej cenie można kupić cenny okaz broni kolekcjonerskiej na wysokim dość poziomie wykonania .

2. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Aukcja zakończona. Cena 1015 euro .
    Kosmos na polskie warunki .....
    Myślę że z prowizja oraz ubezpieczona paczka jakieś 1200 euro czyli z 1300 dolarów.

3. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    tez mam chęc na zakup takiej wiatrówki- bez skrzynki i wymiennych luf - mozna je kupic w cenie ok 500-600 euro- warto zapolowac. Cena za ten egzemplarz i to w gorace lato jest relatywna do jej wartosci. Sam niedawno sprzedałem wiatrówke za 2000 euro ktorą oceniam za mniej wartosciowa od tego Webleya/ Ceny wiatrówek na aukcjach w lecie na wszystkich giełdach sa nizsze nawet o 20-30 % bo kupujący korzystaja z uroków i atrakcji letnich - to dobry czas by kupowac a nie sprzedawac. Oto przykłady 3 wiatrowki Haenel dwie mod 310 i mod 303- cena 500 euro- prowizja 15%= 440 euro to polowa ceny jaka mozna osiagnac poza sezonem ogórkowym. Podobnie inne Oscar will 197 euro slavia 618 - 60 euro GEM -110 euro czy Hiszpanska Huracan - 200 euro. a mój wystawiony złom chinski BAM- 145 euro bo ma moc lunetke tarcze i sruty/ . Serce kolekcjonera boli jak sie na to patrzy. Ale o gustach sie ponoc nie dyskutuje - klijenci chcą strzelac i to mocno a zabytki ich interesuja chyba tylko jak sa ładnymi unikatami - do chwalenia sie przed innymi .

4. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    CCC cena -czyni cuda - to nie buty !!
    To Amerykański pomysł na tanią broń .
    IMPERIAŁY płacą za to co w ich mniemaniu jest godne pożądania i co dalej w ich grajdołku nie do dostania bo NIELEGALNE ograniczenia limitu do 7 joula
    Głównymi klientami są Holandia , Belgia , Włochy te narodowości dominują ...
    Klientela dzieli się na handlarzy którzy polują na okazje by dalej pchnąć to z zyskiem i użytkowników którzy nigdy w życiu nie mieli wiatrówki ani nie maja wiedzy o wiatrówkach

5. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Oto webley junior , pięknie strzela kaseta . Nie wiem czy od niego . cena zakupu 500 zl wartość kasety bo stara 100-150 zl
    generalnie ładna kaseta na zabytkową broń ...
    Uważam że zakup okazyjny i nie wymagający grzebaniny...

Załączone pliki:

6. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Prawdopodobnie nie od niego ale widać że stara , stare ś 1236.jpg 903658_-_photo_1_1488790897_img.jpg images.jpg rubki ..