1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Wiatrówka szkoleniowa BRiH ile warta

Temat na forum 'Ciekawostki z bazarów' rozpoczęty przez veco, Sierpień 31, 2019.

1. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    kolega antykwariusz wystawił na Catwiki - unikatową wiatrówke BRiH- opisał ja zarówno w jezyku polskim jak i Angielskim- i zrobił to dobrze , mógl dodac ze oprócz unikatowych rozwiazan naciągu ma jeszcze ciekawy port ładowania i regulowana muszke - ale i tak to co podał jest profesjonalne opisane- i juz w pierwszym dniu sa tego efekty- 350 Euro. Jestem bardzo ciekaw jak rynek ja oceni- sądziłem ze warta jest ok 1000 euro- Gorzej ze wiatrowka jest niesprawna - i magą byc z tego pózniejsze perturbacje- tym bardziej ze podal jeszcze kilka nieprawdziwych danych jak moc 140 m/sek i odnosnik do naszego portalu gdzie kupujący może wszystko sobie sprawdzic .

Załączone pliki:

2. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Uwazam ze ta wiatrówka jest wiecej warta od Haenela 49 czy 310 - kiedys jedna w pełni sprawną wystawiłem za 800 euro ale mi nie przyjęli - teraz tzw eksperci ocenili ja na ca 425 euro- wiec powinna przynajmniej taka cene osiagnac- bo to unikat kolekcjonerski-- zyczę powodzenia

3. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    I jednak ktos zalicytowal - nie z Polski bo tu one kosztowały ca 300-400 zł - a 350 euro to 1400 zł - mysle ze bedzie wiecej chętnych

4. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    przypuszczam ze kupił ja kolekcjoner- Jak za nieznaną nikomu w Europie wiatrówkę cena niezła. Tym bardziej ze jest niesprawna i obawiam sie ze żaden zachodni rusznikarz jej nie naprawi. Gratuluje opisów bo były zrobione profesjonalnie- i wnikliwemu nabywcy przyblizyły i wyrób i nasz portal. Kiedys probowalem jedna z moich Brih- wystawic na Catawiki i chyba ceną wyjsciowa była 600 euro ale jej nie przyjęto- Tyle ze maja była sprawna i strzelająca

5. Marek

Marek Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Psary
    Obiecałem się nie wtrącać do tematyki szacownego Antykwariusza, ale trudno wytrzymać. Nic tylko kasa, kasa, kasa.
    Nie chwal się człowieku wartościowym egzemplarzem, ale pokaż go w szczegółach, może trochę bliższych danych, trochę szczegółowych zdjęć, a nie tylko Euro jest na Twoim ołtarzu.
    Koledzy z forum, nie dajcie się wciągać Antykwariuszowi w dyskusje o kasie, niech ma posty sam dla siebie, może wtedy przestanie.

6. Marek

Marek Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Psary
    Dziękuję za te fotki, pomału się Pan nauczy. Na przyszłość proponuję zamienić rekwizyt w postaci deski do prasowania na coś bardziej stabilnego, bo żelastwo na nogę może upaść.
    Gdyby Pan jeszcze mógł, jak chłop krowie na rowie, pokazać tak po kolei, poszczególne części, byśmy mogli je sobie wyobrazić we współpracy i w działaniu, byłoby już super. A przy okazji sobie Pan tam coś nasmaruje i zastanowi się, czemu coś tam nie działa. Niech sie Pan przy tym poczuje jak nauczyciel, wtedy naprawdę z wykładu skorzystamy.
    Pozdrawiam serdecznie.

7. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Po co to bicie piany na temat Brih - zostało to juz wczesniej dokładnie opisane wielu działach forum- i to przez wielu kolekcjonerów tych wiatrówek- włacznie z tym ze jedna z nich zrobiłem od podstaw. Wiemy tak ze ze do dzisiaj nie mamy zadnych danych co do producenta tych wiatrówek- i byc moze sa to tylko egzemplarze testowe . Zgadzam sie z kolega Markiem ze forum to nie miejsce do opisywania swoich dokonan i problemów zwiazanych z handlem na Catwaiki czy innych forach aukcyjnych . Mozna za to opisywac inne ciekawe wiatrówki i sprawy z nimi zwiazane - bo po to mamy tę platformę - Chwała niech będzie załozycielom

8. piotr-cz

piotr-cz Nowy Użytkownik

Miasto:
    Łódź
    Kolego a tak z ciekawości, używanie w aukcji nie swoich fotek nawet bez zapytania o zgodę to normalna sprawa?
    Rozumiem, że ostatnio pojawiam się na forum sporadycznie i była duża szansa że nie zauważę ale jakieś podstawowe zasady chyba powinny obowiązywać?

9. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Psy szczekaja a karawna jedzie dalej ?