1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Wiatrowki droższe.

Temat na forum 'Ciekawostki z bazarów' rozpoczęty przez antykwariusz, Marzec 8, 2020.

1. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Na placu zwanym młynem wyraźny wzrost cen .wiatrowek . Chińskie i tureckie wiatrówki znacznie podrożały. Handlarze uzasadniają ten stan droższy dolarów.
    Popularny boczny naciąg Al'a AK 47 czyli Lider B-31 proponowany jest w cenie 390 zł .
    Wcześniejsze ceny ok 240 zł
    Obserwuje na catawiki taka . Aktualna cena 80 euro
    Z dodatkami sprzedawał em je po ok 120 euro na rękę.
    Ja dzis kupiłem Rosyjska raportowanie z kierłożu jak futerał do nadana i maskę. Raportowka 20 maska 10

2. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    BRON TERAZ W CENIE- bo szykuje sie najazd na europe 4 milj nowych emigrantów - przemysl sprawę i wykup wszystkie pukawki na rynku - to za miesiec czy dwa sprzedaz z duzym zyskiem

3. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    To nie wirus od węzy ale wyciek z wojskowych laboratorium k Wu Hang- Zgineło tam tysiace ludzi tyle ze Komuchy Chinskie tego nie publikują .A sprzedałem 4 wiatrówki w sumie za 465 euro bez wysyłki -koszt zakupu ok 110 e - podatek- to czysty zysk przekroczy 1000 zł - mnie to wystarczy

4. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Pewnie i gratuluje ! pieszo nie chodzi . przyda się
    Mi się skończyło pozyskiwanie tanich , w okolicy nic nie ma , internet pozostał.
    Ale przy tych cenach zbytu a cenach zakupu zostaje mały zysk .
    Dopadło mnie zniechęcenie .

5. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Koronowirus i zagrozenie jakie jest zniecheca ludzi do zakupow i moze byc bessa wszedzie nie tylko na aucjach

6. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
  7. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Ludzie robią zapasy . Potężne zapasy . Czaś pokaże czy panika czy zapobiegliwość

8. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Skokowo ceny ogromnie wzrosły na catawiki , to przejaw paniki..