1. Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie w celach utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji...

Wiosenne porządki

Temat na forum 'Renowacja' rozpoczęty przez POTOP, Kwiecień 7, 2021 o godzinie 18:27.

1. POTOP

POTOP Moderator Członek Załogi

Miasto:
    Poznań
    Przyszedł czas posprzątać w warsztacie.To co znalazłem,w różnych zakamarkach trochę mnie zaskoczyło.Wszystko razem co znalazłem:
    2021-04-07 19.05.50.jpg 2021-04-07 19.06.37.jpg
    Kiedyś się za to zabiorę i to zrobię,ale kiedy tego nie wiem.

2. marboc

marboc Użytkownik

Miasto:
    Poznań
    Mam nadzieję że wtedy jeszcze coś będzie się nadawało na zrobienie.

3. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Pasowałaby jakaś kolba z tych luźnych do crosman inferno ? charakterystyczna sprawa śruby mocujące idą po skosie te przednie . Kolter sprzedawał to samo co crosman inferno w drewnianej kolbie , może akurat

4. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Jakiś wymiar musisz podać.Mam jeszcze cały karton z jakimiś kolbami.Z tego co pamiętam to powinna być osada od BSA TACTICAL z jakiegoś plastiku czy czegoś podobnego.Jak podasz wymiar to poszukam,ma mocowanie na śruby z przodu,chyba?
    Ten inferno to nawet nie wiem co to jest?

5. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Ok.już wiem co to te Inferno.

6. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    To ten nieszczęśnik , będzie strzelał fi tubusa 30 mm dokładnie 30,2 długość całkowita tubusa 30 cm i 6 mm wszak lepiej coś podłubać dokleić niż robić od podstaw
    byłbym wdzięczny za sprzedaż . P4080704.JPG P4080705.JPG P4080706.JPG P4080707.JPG

7. POTOP

Miasto:
    Poznań
    Takie coś znalazłem w moim magazynie.Jak Ci pasuje to dzwoń.Numer znasz,a jak nie to gdzieś znajdziesz (w sieci lub od znajomych)
    2021-04-08 18.58.55.jpg 2021-04-08 18.59.15.jpg 2021-04-08 18.59.34.jpg

8. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
  9. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Uruchamiam system . Dziękuję za pomoc

10. antykwariusz

antykwariusz Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    Kupiłem kiedyś taka kolbę od dubeltówki kapiszonowej , brak luf jeden zamek uszkodzony odłamana część orzecha na którym chodzi kurek brak kurka
    odłamany kawałek kabłąka spustowego element który wchodzi w drewno z tyłu - na szczęście jest przód pięknie grawerowany .
    Uparłem się i z doskoku walczę ..
    Kolba była makabrycznie zniszczona , nawet ktoś odrąbał kawałek przy stopce . musiałem dokleić materiał i dłutkiem dorzeźbić , nie jest to łatwe .
    W ogóle pokleić ja powzmacniać , muszę jeszcze poprawić kratkę w miejscu naprawianego pęknięcia i zaolejować
    Marne szanse aby dopasować jakieś w miarę fajne lufy ale szkoda mi było tej wspaniałej snycerki i postanowiłem dac drugie życie tej kolbie a właściwie temu co po niej pozostało..
    Jesteśmy pasjonatami i pochylamy się nad tymi zdewastowanymi artefaktami poświęcając czas i energię .. P4090717.JPG P4090718.JPG P4090720.JPG P4090719.JPG P4090722.JPG P4090723.JPG

11. veco

veco Użytkownik

Miasto:
    Wrocław
    tez zbieram takie eksponaty- dzis za taka grawerke trzeba dac majatek i jeszcze prawie nie sposób znalezc fachowca co potrafi tak rzezbic